From €0.0 Night

Panoramic King Stone Suite odamız otelin teras katında yer almaktadır. Oda girişi doğrudan terasımıza açılırken, odadan ve terastan sabahları Göreme vadisinin ve sıcak hava balonlarının muhteşem manzarasını seyredebilirsiniz. Oda kızıl vadi manzarasına sahiptir. Panoramic King Stone Suite oda, geleneksel Kapadokya tarzına göre dizayn edilmiş olup odalarımızda özel üretim mobilyalar mevcuttur. Panoramic King Stone Suite odamız çift kişilik yataklı olup, oda içerisinde oturma alanı mevcuttur. Panoramic King Stone Suite oda romantik atmosfere sahip olup, özellikle balayı çiftleri için uygundur.

  • Notlar: Oda fiyatlarına kahvaltı ve vergiler dahildir. Oda fiyatı tek kişilik veya iki kişilik konaklama içindir. Talep üzerine odalarımızı 150 TL ek ücret karşılığında süsleme yapabiliyoruz.

Özellikler

Cappadocıa Inn Cave Hotel

Uydu TV

LED TV

Minibar

Ücretsiz çay & Kahve, Kettle

Duş

Jakuzi, Saç kurutma makinesi

Free Wi-Fi

Telefon ve Ücretsiz Wi-Fi

Taş Oda

Jakuzi, Klima (Air-condition), Kahvaltı (Breakfast)

Teras katında yer almaktadır. Göreme'nin muhteşem manzarasına sahiptir. Çift kişilik yataklı oda olup en fazla 2 kişi konaklayabilir.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Panoramic King Stone Room

Regular plan

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
€0.0 €0.0 €0.0 €0.0 €0.0 €0.0 €0.0
footer-bg

Cappadocia Inn Hotel, Göreme Milli Parkı'nın merkezinde, güzel mimarisi ile yerleşti. Merkeze, tarihi yerlere, postaneye ve bankalara çok yakındır. İyi dekore edilmiş 9 mağara odası ve 5 taş kemerli odaya sahiptir. Her oda farklı bir tarza ve güzel dekorasyonlara sahiptir. Otel, bir bahçeye ve Kapadokya’nın ay manzarasına sahip çatı terasına sahiptir.

+90 384 271 3200
whatsapp +90 543 271 3200
info@cappadociainn.com
map Orta Mh, Ayvaz Efendi Sk, No:12, 50180 Göreme / Nevşehir

CAPPADOCIA INN CAVE HOTEL

tr_TRTurkish