From €0.0 Night

Tamamen mağara olan bu oda, otelin giriş katında yer almaktadır. King Cave Suite, otelimizin en büyük odasıdır. King Cave Suite oda özellikle çiftler, balayı çiftleri veya çocuklarla seyahat eden aileler için uygundur. King Cave Suite oda tamamen unutulmaz bir deneyim yaşamanıza izin vermek için dizayn edilmiştir. King Cave Suite oda, Sauna odası, jakuzi, Türk hamamı (Hamam Kurnası) ve duş ile donatılmıştır. King Cave Suite oda romantik bir atmosfere sahiptir. King Cave Suite odamızda büyük boy çift kişilik yatak bulunmaktadır. İlave yataklarla birlikte en fazla 4 kişi konaklayabilir.

  • Notlar: Oda fiyatlarına kahvaltı ve vergiler dahildir. Oda fiyatı tek kişilik veya iki kişilik konaklama içindir. Talep üzerine odalarımızı 150 TL ek ücret karşılığında süsleme yapabiliyoruz.

Özellikler

Cappadocıa Inn Cave Hotel

Uydu TV

LED TV

Minibar

Ücretsiz çay & Kahve, Kettle

Duş

Jakuzi, Sauna, Hamam Kurnası, Saç kurutma makinesi

Free Wi-Fi

Telefon ve Ücretsiz Wi-Fi

Mağara Oda

Jakuzi, Sauna, Kahvaltı (Breakfast)

King Cave Suite, giriş katta yer almaktadır. Otelimizde bulunan en geniş odadır. Oda çift kişilik yataklı olmakta beraber, ilave yataklarla en fazla 4 kişi de konaklayabilir.

2 reviews for King Cave Suite Room

  1. :

    ilginiz için teşekkürler 🙂

    • :

      Teşekkürler 🙂

Add a review

Regular plan

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
€0.0 €0.0 €0.0 €0.0 €0.0 €0.0 €0.0
footer-bg

Cappadocia Inn Hotel, Göreme Milli Parkı'nın merkezinde, güzel mimarisi ile yerleşti. Merkeze, tarihi yerlere, postaneye ve bankalara çok yakındır. İyi dekore edilmiş 9 mağara odası ve 5 taş kemerli odaya sahiptir. Her oda farklı bir tarza ve güzel dekorasyonlara sahiptir. Otel, bir bahçeye ve Kapadokya’nın ay manzarasına sahip çatı terasına sahiptir.

+90 384 271 3200
whatsapp +90 543 271 3200
info@cappadociainn.com
map Orta Mh, Ayvaz Efendi Sk, No:12, 50180 Göreme / Nevşehir

CAPPADOCIA INN CAVE HOTEL

tr_TRTurkish