From €0.0 Night

Tamamen mağara olan bu oda otelin giriş katında yer almaktadır. Deluxe Cave oda, geleneksel Kapadokya tarzına göre dizayn edilmiş olup odalarımızda özel üretim mobilyalar mevcuttur. Deluxe Cave oda çift kişilik yataklı odalar olup oda içerisinde oturma alanı mevcuttur. Odada ilave yatak ile birlikte en fazla 3 kişi konaklayabilir.

  • Notlar Oda fiyatlarına kahvaltı ve vergiler dahildir. Oda fiyatı tek kişilik veya iki kişilik konaklama içindir. Talep üzerine odalarımızı 150 TL ek ücret karşılığında süsleme yapabiliyoruz.

Özellikler

Cappadocıa Inn Cave Hotel

Uydu TV

LED TV

Minibar

Ücretsiz çay & Kahve, Kettle

Duş

Saç kurutma makinesi

Free Wi-Fi

Telefon ve Ücretsiz Wi-Fi

Mağara Oda

Kahvaltı (Breakfast)

Deluxe Cave giriş katta yer almaktadır. Bu odamız çift kişilik yatağa sahip olmakla beraber ilave yatak ile 3 kişi de konaklayabilir.

2 reviews for Deluxe Cave Room

  1. :

    her şey çok güzeldi, Kapadokya tatilimiz için harika bir deneyimdi 🙂

    • :

      Teşekkürler.

Add a review

Regular plan

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
€0.0 €0.0 €0.0 €0.0 €0.0 €0.0 €0.0
footer-bg

Kapadokya bölgesinin merkezi Göreme'de bulunan Cappadocia Inn Cave Hotel, Kapadokya'nın eşsiz dokusuna sahip Kaya odaları ve taş odalarıyla mağara otel hizmeti sunmaktadır. Kapadokya’da balayı tatili planları yapan misafirlerimizin de ilk tercihi olan otelimiz, siz değerli Kapadokya balayı ziyaretçilerini ağırlamaktan onur duyar. Cappadocia Inn Cave Hotel Ürgüp, Avanos, Uçhisar ve Nevşehir merkeze yakın konumuyla size avantaj sağlamaktadır.

+90 384 271 3200
whatsapp +90 543 271 3200
info@cappadociainn.com
map Orta Mh, Ayvaz Efendi Sk, No:12, 50180 Göreme / Nevşehir

CAPPADOCIA INN CAVE HOTEL