Cappadocia Inn

ENFES TARİFLER

Kendine özgü

01

Testi Kebabı

Kapadokya’da yüzyıllardır çömlekler yapılmaktadır. Kapadokya bölgesinin en meşhur yemeklerinden biri olan testi kebabı da lezzetini bu toprak çömleklerden almaktadır. Testi de pişen etin tadı damağınızda kalacak ve bu lezzeti hep hatırlayacaksınız. Sarımsak, soğan, domates ve kuzu etinin harmanlanarak hafif ateşte iki saat ağır ağır pişirilmesi ile ortaya nefis mi nefis bir lezzet olan testi kebabı çıkmaktadır. Yemeğin sunumu da bir o kadar ihtişamlıdır. Testi kırıldığı an yemeğin enfes kokusu iştahları kabartır…

02

Her Zaman Taze

Her zaman taze ve zengin içerikleriyle restoranımız, istediğiniz her an siz değerli misafirlerimizin hizmetinde. Seçkin içerikleriyle keyfinize keyif, damağınıza lezzet katacak menülerimize göz atmayı unutmayın.

footer-bg

Cappadocia Inn Hotel, Göreme Milli Parkı'nın merkezinde, güzel mimarisi ile yerleşti. Merkeze, tarihi yerlere, postaneye ve bankalara çok yakındır. İyi dekore edilmiş 9 mağara odası ve 5 taş kemerli odaya sahiptir. Her oda farklı bir tarza ve güzel dekorasyonlara sahiptir. Otel, bir bahçeye ve Kapadokya’nın ay manzarasına sahip çatı terasına sahiptir.

+90 384 271 3200
whatsapp +90 543 271 3200
info@cappadociainn.com
map Orta Mh, Ayvaz Efendi Sk, No:12, 50180 Göreme / Nevşehir

CAPPADOCIA INN CAVE HOTEL

tr_TRTurkish